D-Reflex, 2012 yılında yaygınlaşan "kağıt israfına" tepki olarak kurulmuştur. İlkokul ve ortaokul döneminde (ozaman 4+4+4 yoktu) el işi derslerinden koşullu başarılı olarak geçebilen bir grup gencin oluşturduğu ajansımızın bütün numarası; sosyal medya mecralarında açtığınız kurumsal sayfanızın koparılıp, uçak, kayık, kurbağa, üçgen şapka yapılmasına engel olmaktır

Markanızın dijital ortamdaki tüm iletişim çalışmalarında gözünüz ve kulağınız olacağımızın sözünü verebiliriz. İşlerimiz, stok kalabalığı yapmaz, bozulmaz, selefondu, cilaydı özel kesimdi vb istemez. Digital refleksiniz varsa; elektrikler olduğu sürece marka iletişiminiz renkli ve baki.

Ekip olarak, birbirinden güç alan, kolektif bir çabayla görev edindiğimiz işlerde, uzmanlık alanlarımıza göre ayrılır, sonuç mükemmel olmadıkça uyumayız!
HİZMETLERİMİZ
Sosyal Medya Yönetimi

Markanıza sahip çıkmanız için gözünüz kulağınız ve sosyal medya raporlamanız hep açık olmalı. İyilerin yanında sosyal medyada markanız hakkındaki kötü yorumları da öneri olarak görebilmeniz ve çok yayılmadan anında haberdar olmanız için gereken her şeyi hazırladık. Hakkınızda yazılan en küçük bilgi saniyeler içinde mailinizde veya dilerseniz cep telefonunuzda.

Web Tasarım

D-REFLEX, internet sektöründe en kaliteli ve nitelikli hizmeti sunmak için; teknolojiyi ve gelişmeleri sürekli takip edere ve kendini yenileyerek sektörün öncü kuruluşlarından olmayı hedefler. Sitenizi ziyaret edecek olan kişiler kurumunuz ve hizmetleriniz ile ilgili bilgilere site içerisinde dönüp dolaşmadan ve kaybolmadan en kısa yoldan ulaşmasını sağlar.

3D & 2D Animasyon

Sizi ve markanızı en iyi anlatacak reklam ya da tanıtım filmleri için, video çekimler ile anlatılması çok zor olan durumlar ve ürünler için veya her ne için kullanacaksanız 3D modellemelerini yaparak, 3D ve 2D animasyon teknikleri ile anime ediyoruz.

Video & Fotoğraf Çekimi

Kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda, kullanım amacına yönelik video ve fotoğraf çekimleri yapıyoruz. Estetik kaygıları göz ardı etmeden, kurumun ve müşterinin ihtiyacını gözeterek hazırladığımız çekim senaryoları doğrultusunda kaliteli ve estetik prodüksiyonlara imza atıyoruz.

Iphone & Ipad Uygulamaları

Müşterilerinize mobil platformdan da ulaşın. Iphone için geliştirdiğimiz yazılımlar ile Iphone ve Ipad uygulamaları ile şirketinizi tüm dünyanın tanıyacağı platforma taşıyın.

Kiosk Teknolojileri

Dilerseniz Digital Totem Dilerseniz Kiosk Tümleşik Signage Monitörlerde, misafirlerinize ve ziyaretçilerinize tüm bilgilerinizi yüksek çözünürlükte resim, imaj ve HD videolarla iletebilirsiniz. Loby, restaurant, toplantı salonları gibi alanlarda yönetim paneli ile anlık duyurular ve yönlendirmeler yapabilir, A’la Carte rezervasyonu, otel içi yol tarifi, sosyal alanların ve outletlerin kullanım ve bilgilendirilmesi gibi detayları anında iletebilirsiniz.

E-katalog

E-kataloglar internet olan veya olmayan ortamlarda okunabilen, internet üzerinden paylaşılabilen baskılı kataloğun dijital ortamdaki halidir.

SEO Yönetimi

'Seo' kelimesi search engine optimization anlamına gelir. Yani web sitelerini arama motorlarına uygun hale getirme metodlarının kısaltılmış adıdır. Seo, web sitesi olan bir işletme için çok önemlidir.

© 2014 Digital Reflex